Головна » Новини » Мережу загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини невдовзі можуть реорганізувати

Мережу загальноосвітніх навчальних закладів Рівненщини невдовзі можуть реорганізувати

9586226bd4220cd3c20c8e5365c3a003Мережу загальноосвітніх навчальних закладів у кожному районі Рівненщини необхідно ретельно проаналізувати.

У цьому переконані члени координаційної ради з питань складання регіонального плану формування освітніх округів та упорядкування мережі навчальних закладів області. Нині в області функціонує 675 шкіл, в яких навчається майже 150 тисяч учнів. Серед цих навчальних закладів, які знаходяться у сільській місцевості, є чимало малонаповнюваних.

Так, 10 шкіл І ступеня налічує до 10 учнів, 31 школа І-ІІ ступенів – 40 і менше учнів. Вартість навчання одного учня у школах із малою наповнюваністю у півтора –два рази перевищує фінансовий норматив. Однак, за словами заступника голови Рівненської ОДА Олександра Савчука, до оптимізації освітньої мережі необхідно підходити дуже виважено. В першу чергу, необхідно звернутись до керівництва усіх районів області, аби там провели аналіз та надали перспективний план розвитку освіти на місцях. Повідомляє прес-секретар управління освіти та науки.


Актуально

Аварія на Житомирщині: власнику автобуса повідомили про підозру

У Житомирській області повідомили про підозру власнику автобуса, водій якого потрапив у ДТП, в якій …

Залишити коментар