Головна » Новини » Економіка » Не всі рівненські вкладники “Дельта Банку” отримають назад свої гроші

Не всі рівненські вкладники “Дельта Банку” отримають назад свої гроші

delta_bank_03042015_tutby_brush_phsl_img_02Вкладникам “Дельта Банку”, який у березні було визнано неплатоспроможним, почали повертати гроші. Однак, не всі отримають свої кревні.

За словами заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Андрія Оленчика, зараз виплати по “Дельта Банку” здійснюються в межах першого траншу, який складає близько п’яти мільярдів гривень. Туди ввійшли всі безстрокові (тобто карткові і поточні рахунки), а також строкові депозити, термін дії яких закінчився до 3 березня включно.

Тільки за три робочі дні від початку виплат, вкладникам уже повернули 1,3 млрд. гривень. Всього ж до списку на виплати включено близько 500 тисяч вкладників, які отримають понад 13 мільярдів гривень. До вересня 2015 року (тобто до початку ліквідації банку) планується виплатити 12 мільярдів за всіма строковими угодами, термін дії яких закінчується до початку ліквідації. Решта вкладників отримають свої кошти вже в процесі ліквідації.

Грошей для виплат фізичним особам більш, ніж достатньо. Юридичні ж особи на стадії ліквідації заявляються як кредитори, і отримати свої кошти можуть лише в результаті реалізації активів банку. Все залежатиме від обсягу його реальних активів. Якщо їх недостатньо, то, наприклад, на сьому чергу юридичних осіб їх може не вистачити. Також під гарантування взагалі не підпадають вклади в банківських металах, ощадні сертифікати на пред’явника і рахунки фізичних осіб-підприємців.


Актуально

Рівненські легкоатлети у призерах Чемпіонату України з легкої атлетики

У Луцьку триває Чемпіонат України з легкої атлетики і рівняни вже зуміли піднятися на п’єдестал …

Залишити коментар