Головна » Новини » У Рівному може відкритися «Інститут серця»

У Рівному може відкритися «Інститут серця»

28008У лютому цього року лікарі Інституту серця МОЗ України побували у Рівному. Вони два дні приймали кардіохворих на базі діагностичного центру ім.В.Поліщука. У результаті, надійшло звернення до голови Рівненської облради Михайла Кириллова із пропозицією відкрити рівненську філію інституту.

Ініціатором  виступив гендиректор державної медичної установи «Інститут серця МОЗ України» Борис Тодуров. Свою пропозицію він аргументує масштабністю та соціальною значущістю проблеми і переконує, що реалізація цього задуму сприятиме розвитку кардіології та кардіохірургії на Рівненщині.

– Мова ведеться про відкриття Рівненської філії на базі обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука, – розповідає Михайло Кириллов, –  потреба у відкритті кардіоцентру на Рівненщині найперше продиктована величезною кількістю людей, які страждають на серцево-судинні захворювання. Лише в діагностичному центрі реєстр хворих налічує більше шести тисяч осіб. Я підтримую ініціативу Бориса Тодурова, відтак перед керівництвом закладу поставлене завдання до кінця червня надати пропозиції щодо відкриття філії, – розповів Михайло Кириллов.

До слова, в Україні смертність від серцево-судинних захворювань займає перше місце у структурі загальної та становить 67%.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар