Головна » Новини » Економіка » Голова Рівного відвідає конференцію у Вінниці по енергонезалежності

Голова Рівного відвідає конференцію у Вінниці по енергонезалежності

11055350_1408831976112499_5454850055510832149_nСьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко візьме участь у щорічній конференції Асоціації „Енергоефективні міста України”, яка проводитиметься разом з Вінницькою міською радою на тему „З Угодою Мерів до енергонезалежності: Виклик прийнято!”. Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

Захід об’єднає українські міста, які є лідерами у сфері енергоефективності та енергозбереження.
Метою конференції є розкриття тематики «З Угодою Мерів до енергонезалежності: Виклик прийнято!». Організатори хочуть привернути увагу фінансових організацій та влади до українських міст, показати здійснені кроки цих міст у напрямку енергоефективності, їх позитивні практичні приклади та реалізовані проекти.


На цих зборах також буде обрано керівництво енергоефективних міст України.
Серед запрошених гостей – представники органів центральної виконавчої влади, дипломатичних місій, донорських структур та міжнародних організацій, громадських організацій, українських міст – підписантів Угоди Мерів та членів Асоціації «Енергоефективні міста України», а також практикуючі експерти і консультанти.

Під час конференції, окрім програмних доповідей, в рамках дискусії заплановано короткі виступи учасників.


Актуально

18 червня будуть без світла:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар