Головна » Новини » Кримінал » ГПУ підтримує ідею запровадити процедуру «провокації хабара»

ГПУ підтримує ідею запровадити процедуру «провокації хабара»

otrymannya-nepravomirnoyi-vygody-na-TernopilshhyniПроцедуру «провокації хабара» для боротьби з корупцією потрібно застосовувати до всіх чиновників, включаючи суддів.

Як передає УНІАН, про це заявив заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе.

«Такі механізми повинні проводитися у всіх напрямках і всіх корупційних справах. Не має значення, суддя чи прокурор, чи депутат, чи олігарх. І всі слідчі органи, які мають повноваження, повинні цим займатися, коли мова йде про хабар», − сказав Сакварелідзе.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді 4 червня заявив, що в Україні можуть прийняти закон про провокації хабара.

«Я все більше замислююся про провокації хабара. Це коли спеціально мотивовані люди перевіряють чиновника на схильність брати (хабар)», − сказав він.

Порошенко визнав, що цей «інструмент багатьма вважається суперечливим, але він однозначно посилить тиск на корупціонерів: сам факт того, що люди знають, що хабар може бути спровокований, деяких позбавить бажання ризикувати».

http://forbes.ua/


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар