Головна » Новини » Команда Гощанського району стала переможцем обласного збору-випробування “Юний рятувальник”

Команда Гощанського району стала переможцем обласного збору-випробування “Юний рятувальник”

???????????????????????????????На Рівненщині визначали кращого знавця рятувальної справи. Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки.

У лісовому масиві поблизу с.Маринин Березнівського району відбувся збір- випробування під назвою „Юний рятувальник”. Його організатори – управління освіти і науки Рівненської ОДА, Головне управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій в області та громадська організація «Школа безпеки». Конкурс відбувається на Рівненщині вже понад десять років.

Цього разу участь у змаганнях взяли сім команд із п’яти районів області. Усього понад 80 учасників шкільного віку. Учні мали змогу продемонструвати свої таланти та знання рятувальної справи у різноманітних конкурсах, спортивних естафетах. Упродовж трьох напружених днів серед дітей точилася безкомпромісна боротьба на різних етапах та дистанціях.

За рішенням суддівської колегії, переможцями обласного збору- випробування стала команда Гощанського району, яка посіла перше місце. Друге місце посіла команда Березнівського району, на третьому – юні рятувальники із Рівненського району.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар