Головна » Новини » Рівненський “кіборг” стане начальником обласного управління інфраструктури та промисловості

Рівненський “кіборг” стане начальником обласного управління інфраструктури та промисловості

ПРизначення МисюриПодання до Кабміну на призначення рівненського «кіборга» Федора Мисюру начальником обласного управління інфраструктури та промисловості, сьогодні підписав голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков.

Як раніше повідомлялося, Віталій Чугунніков ще у березні 2015 року запропонував Федору Мисюрі очолити відповідне управління. Однак тоді рівненський «кіборг» попросив голову облдержадміністрації відтермінувати його призначення у зв’язку з курсом реабілітації, який той проходив після поранення в Донецькому аеропорті. Днями Федір Мисюра підтвердив своє бажання працювати в команді керівника Рівненської ОДА. Тож Віталій Чугунніков направив подання на його призначення до профільних міністерств Кабінету Міністрів.

«Після нашої першої зустрічі я мав декілька консультацій з людьми, які працювали з Федором у міському управлінні транспорту. Всі вони його характеризують не лише як сміливого та принципового, але й як достатньо кваліфікованого працівника. Тож я радий, що Федір погодився очолити обласне управління. Думаю, з його приходом ми усі лише виграємо», – підкреслив Віталій Чугунніков.

Нагадаємо, що Федір Мисюра працював головним спеціалістом в управлінні транспорту і зв’язку виконавчого комітету Рівненської міської ради. Був мобілізований в зону АТО у серпні минулого року. Під час виконання бойового завдання у Донецькому аеропорту отримав важке поранення вночі 15 січня 2015 року.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар