Головна » Новини » Обласна рада виділила додаткове фінансування

Обласна рада виділила додаткове фінансування

0bf8Згідно зі змінами, внесеними до обласного бюджету на останній сесії, додаткове фінансування спрямовано на реалізацію кількох регіональних програм та медичні і соціальні заклади.

На матеріальну підтримку у вигляді грошової допомоги малозабезпеченим громадянам видатки збільшено на 700,0 тис. грн, з них для сімей загиблих учасників антитерористичної операції піде 400,0 тис.грн; на організацію оздоровлення, відпочинку і дозвілля дітей із сімей учасників антитерористичної операції  збільшуються поточні видатки на 1400,0 тис. грн; на відпочинок та оздоровлення дітей, які приїдуть на Рівненщину із зони АТО та тимчасово окупованої території України, додатково спрямовується 400 тис.грн.

– Також передбачили 830  тисяч гривень  на заходи із часткової мобілізації та призову на військову службу.  Ці кошти будуть  спрямовані на створення та нарощування системи оповіщення і зв’язку; забезпечення доставки людей і транспорту до пунктів збору військкоматів та пунктів прийому військових частин. На обладнання обласного збірного пункту системою відеонагляду, медичними інструментами, медикаментами та необхідним господарським майном, – розповів голова обласної ради Михайло Кириллов.

Крім того, 500,0 тис.грн дадуть обласному онкологічному диспансеру на придбання медикаментів для онкохворих, які перебувають там на лікуванні; Рівненській обласній клінічній лікарні на надання гемодіалізної допомоги хворим з гострою хронічною нирковою недостатністю і пересадженою ниркою – 3 млн грн. (у зв’язку зі збільшенням хворих, що потребують гемодіалізу, та збільшенням вартості разового комплекту); 40,0 тис.грн дають комунальному закладу «Рівненський обласний госпіталь для інвалідів війни» Рівненської обласної ради на придбання морозильної камери; збільшуються видатки розвитку Рівненському обласному центру з надання соціальних послуг для виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту та реконструкції складських приміщень у сумі 60,0 тис.грн.


Актуально

Родина просить небайдужих людей допомогти молодій мамі побороти рак! (ФОТО)

Із проханням допомогти  своїй кузині вилікуватися від онкологічної хвороби звернувся до усіх небайдужих людей Maksim Fisianchuk: Перш …

Залишити коментар