Головна » Новини » Культура » Відтепер замість російських серіалів рівняни дивитимуться корейські

Відтепер замість російських серіалів рівняни дивитимуться корейські

85b7340b22d04 червня в Україні набув чинності закон, спрямований на захист інформаційного телерадіопростору країни.

На українському телебаченні російські серіали замінять корейськими, пише УНН з посиланням на голову Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка.Чиновник відзначає, що однією з причин такого рішення стала вартість кінопродукції з Росії.

“Тільки вдумайтеся: 20 – 25 тисяч доларів росіяни просять за епізод. А тепер інша пропозиція: 200 – 300 доларів за епізод! Це пропозиція від корейців”, – розповів Артеменко. Він зазначив, що проекти з Південної Кореї володіють “високою якістю, вишуканою драматургійність сценарію, витонченим драматизмом героїв і яскравими, вражаючими планами”.

Раніше українське Держкіно заборонило до показу 162 фільми і телесеріали, які були вироблені в Росії з 1 січня 2014 року. Іншу кінопродукцію розгляне спеціальна експертна рада на предмет пропаганди російських силових структур.

Нагадаємо, на початку весни Держкіно України заборонило прокат 20 російських фільмів, тематика яких пов’язана з силовими структурами. Зокрема, заборонили трансляцію фільмів “Снайпер”, “Марш-кидок”, “Туман” та інших.


Актуально

Чи грають рівняни у шахи? (ВІДЕО)

20 липня визнано Міжнародним днем шахів. Ми вирішили поцікавитися у рівнян, чи грають вони у …

Залишити коментар