Головна » Новини » Діти із Волновахи оздоровлюються на Рівненщині

Діти із Волновахи оздоровлюються на Рівненщині

вол19 дітей із Волновахи, що на Донеччині, оздоровлюються у Рівненській області. Зокрема, вони відпочивають на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу РАЕС, яка знаходиться біля озера Білого, що у Володимирецькому районі.

Про це повідомили на сайті Рівненської облдержадміністрації.

Організували такий відпочинок для дітей зі Сходу спільно міські ради Кузнецовська та сусіднього Луцька Волинської області у рамках  підписаного  меморандуму про співпрацю.

«До нас звернулась мерія Луцька з пропозицією долучитись до прийому школярів з Волновахи. За підтримки «Рівненської АЕС»  19 дітей та троє супроводжуючих дорослих оздоровляться на березі Білого озера.  Ми разом з волинянами намагаємось зламати стереотип, що на Заході України живуть якісь інші люди, ніж на Сході. Надіюся, що наша гостинність та привітність допоможуть дітям бодай на якийсь час забути страхіття війни», – каже в. о. міського голови Кузнецовська Ігор Куц.

Також він закликав небайдужих долучитися до забезпечення волноваських школярів усім необхідним для змістовного літнього дозвілля – книгами, олівцями, альбомами, матрацами для плавання, спортивним інвентарем.


Актуально

Аварія на Житомирщині: власнику автобуса повідомили про підозру

У Житомирській області повідомили про підозру власнику автобуса, водій якого потрапив у ДТП, в якій …

Залишити коментар