Головна » Новини » Виробництво пива в Україні знизилось на 28,9%

Виробництво пива в Україні знизилось на 28,9%

p4771-1Податкове навантаження для виробників пива може зрости на 26,6% і складе 1,57 грн/1 л (зараз – 1,24 грн). Про це повідомяє РБК-Україна.

Зміни до Податкового кодексу, підготовлені Міністерством фінансів, передбачають збільшення ставок акцизного та екологічного податків, а також рентної плати за користування радіочастотним ресурсом та спеціальне користування води.

Автор статті також зазначає, що не факт, що рівень оподаткування буде відповідати пропозиціям Мінфіну.

«У Верховній Раді часто виникають пропозиції підняти по-іншому. Єдине, на чому наполягає пивна галузь, так це на передбачуваності», — зазначив директор з корпоративних зв’язків Efes Ukraine Валентин Бойницький.

Ще один виробник пива на правах анонімності заявив, що Кабмін поступово вбиває пивну галузь. Тільки за 4 місяці падіння виробництва склало 28,9%, а за результатами 2014 року — близько 13%.

Нагадаймо, українські пивовари скорочують виробництво: за минулий рік вони виробили пінного напою на 10,8% менше. І ще швидше згортаються в 2015-му.


Актуально

Родина просить небайдужих людей допомогти молодій мамі побороти рак! (ФОТО)

Із проханням допомогти  своїй кузині вилікуватися від онкологічної хвороби звернувся до усіх небайдужих людей Maksim Fisianchuk: Перш …

Залишити коментар