Головна » Новини » Президія Рівненської обласної ради розпочалася зі скандалу (+ ВІДЕО)

Президія Рівненської обласної ради розпочалася зі скандалу (+ ВІДЕО)

20150114130218Сьогодні на президії Рівненської обласної ради було гаряче. Адже голови фракцій, голови профільних комісій та керівництво облради розпочали засідання з розгляду питань на призначення керівників комунальних підприємств, установ, закладів та організацій. І хоч голова облради Михайло Кириллов сказав, що всі подані кандидатури виносяться на сесію, проте це не завадило громадським активістам зчинити скандал. Відтак, УНСОвець Олександр Пантюхов почав вимагати, щоб кандидатуру Вікторії Єнікєєвої, яка знову претендує на посаду головного лікаря перинатального центру, не виносили на голосування. Мовляв, там процвітає  хабарництво, а сама пані Єнікєєва — колишній регіонал.

Далі президія справлялася дуже швидко. Відтак, 71 питання вони розглянули за 30 хв. І всі їх винесли на сесію обласної ради. Зокрема, про перспективний план формування територіальних громад, стратегію розвитку області на 2020 рік, передачу частини стадіону «Авангард» у власність територіальної громади міста, про зміни до обласного бюджету на 2015 рік. Нагадаємо, сесія обласної ради відбудеться у п’ятницю, 12 червня.


Актуально

18 червня будуть без світла:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар