Головна » Новини » Порошенко розірвав військові договори з РФ

Порошенко розірвав військові договори з РФ

e7a80052_c69d_4411_aed3_bdd1466dfda5_cx0_cy4_cw0_mw1024_s_n_r1_15_650x410_1_650x410Президент України Петро Порошенко денонсував угоди з РФ про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них та про транзит через територію України військових формувань РФ, які тимчасово знаходяться на території Молдови.

Як повідомили у прес-службі глави держави, президент підписав закони про денонсацію відповідних угод.

Також у прес-службі розповіли, що угодою про транзит через територію України військових Росії, які тимчасово знаходяться на території Молдови, було встановлено порядок, умови та особливості транзитного переміщення, надання дозволів та контроль з боку української сторони.

Водночас угода про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них регулювала питання перевезення військових та членів їхніх сімей залізничним, повітряним або автомобільним транспортом з України до РФ та у зворотному напрямку, а також до інших держав транзитом через територію України.

Зазначимо, угоди були підписані між українським та російським урядами ще 25 листопада 1995 року на п’ять років і передбачали автоматичну пролонгацію, якщо жодна із сторін за 6 місяців письмово не повідомила про намір припинити їхню дію.

http://tsn.ua/


Актуально

У Рівному рятувальники тричі виїжджали на чергування під час виявлення та обстеження підозрілих речей

21 липня о 09:22  в місті Рівне по вулиці Мельника, поблизу будинку №16, біля трансформаторної підстанції громадянами було …

Залишити коментар