Головна » Новини » Майбутні об’єднані громади Рівненщини мають свої паспорти

Майбутні об’єднані громади Рівненщини мають свої паспорти

17На Рівненщині підготували проекти паспортів майбутніх укрупнених громад. В документах, зокрема, вказано кількість населення, площа території, що займатиме об’єднання, її населені пункти, інфраструктуру та розрахунковий обсяг доходів.

Нагадаємо, на базі кожного району планують створити від однієї до шести територіальних громад. Загалом має бути 45 об’єднань замість 365-ти існуючих, котрі зможуть самостійно управляти фінансами, ресурсами та визначати власні пріоритети розвитку.

За рахунок об’єднань сільських, селищних рад та міст обласного підпорядкування утвориться 44 об’єднання, а сорок п’ята громада сформується на основі обласного центру.
Найбільшими громадами будуть Дубенська, Березнівська, Сарненська, Кузнецовська, Дубровицька та Костопільська, кожна з яких нараховуватиме від 84 до 40 тисяч осіб.
Найменші об’єднання – Підлозцівська та Довгошиївська у Млинівському районі, а також Ступнівська у Здолбунівському. Чисельність таких громад в межах лише 2-3 тисяч чоловік.
Нагадаємо, вже 12 червня перспективний План формування територій громад має бути схвалений рішенням сесії Рівненської облради. Після цього він буде надісланий на погодження у Кабмін.


Актуально

На залізничному вокзалі Рівного сталася пожежа

23 червня о 00:13 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції Рівного. …

Залишити коментар