Головна » Новини » ВІЛ-інфіковані із Рівненщини отримають необхідні ліки до 19 червня

ВІЛ-інфіковані із Рівненщини отримають необхідні ліки до 19 червня

89290У МОЗ чекають перерахування грошей.

МОЗ очікує постачання препаратів для ВІЛ-інфікованих наступного тижня (до 19 червня), заявив міністр Олександр Квіташвілі, передають Українські новини.

“Як ви знаєте, була серйозна проблема з компанією Вектор Фарма. Зараз там вже оформляється додаткова угода, і днями чекаємо перерахування грошей, і товар буде надходити наступного тижня”, – сказав він.

Квіташвілі додав, що міністерство перебуває в тісному контакті як із самою Вектор Фарма (компанія, яка виграла тендер), так і з компанією-виробником з Індії.

Міністр уточнив, що препарати перебувають на складах з готовим маркуванням українською мовою.

Як раніше повідомляв Кореспондент.net, компанія Вектор-Фарма, яка повинна була поставити ліки для 30 тисяч людей, хворих на ВІЛ/СНІД в Україні, ліквідується.

До цього, за інформацією голови Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ, Володимира Жовтяка, Вектор-Фарма як посередник не перерахувала жодної копійки постачальнику ліків.

Також повідомляється, що ця компанія 22 грудня отримала 52 млн гривень у вигляді 100% передоплати препаратів за ліки (Ламівудин, Зидовудин/Ламівудин, Ефавіренз) для 30 тисяч пацієнтів у всій Україні.

За інформацією активістів, вже 15 червня в Україні закінчаться ліки для тисяч ВІЛ-позитивних людей, які повинна поставити Вектор-Фарма.


Актуально

У Рівному рятувальники тричі виїжджали на чергування під час виявлення та обстеження підозрілих речей

21 липня о 09:22  в місті Рівне по вулиці Мельника, поблизу будинку №16, біля трансформаторної підстанції громадянами було …

Залишити коментар