Головна » Новини » Культура » Двох рівненських письменників “коронували”

Двох рівненських письменників “коронували”

У Києві в Національній опері України відбулося наймасштабніше літературне дійство України – фінал міжнародних конкурсів «Коронація слова-2015» та «Гранд Коронація слова», символічних літературних Оскарів України.

У «Коронації слова-2015», зокрема, визначалися переможці нових написаних рукописів в номінаціях «Романи», «Кіносценарії», «П’єси», «Твори для дітей» та «Пісенна лірика». У «Гранд Коронація слова» змагалися між собою ті, хто вже ставав лауреатом премії «Коронація слова» за останні 15 років, тобто за час існування конкурсу.

Відтак «Коронація слова-2015», на яку було подано понад 6 тисяч рукописів, стала цьогоріч значимою для рівненських авторів Василя Басараби та Василя Тибеля. Їхні твори «Дніпро перейшли батальйони» та «Тріанські рішкунці» отримали спеціальні відзнаки конкурсу.

А в «Гранд Коронації слова» успіх чекав на письменника Євгена Цимбалюка із селища Млинова, який отримав літературного Оскара України в 2013 році.

Наразі поважне журі визнало кращим його поетичний цикл «Недовишитий рушничок» в номінації«Пісенна лірика».

Виступаючи зі сцени Національної опери України, Євген Цимбалюк, зокрема, зазначив, що успішним твір може бути лиш тоді, коли він вже не належать авторам, а належить тим, у чиї серця увійшов. Якщо його чекає саме така доля, то це, власне, – найкраща коронація.


Актуально

Плантацію снодійного маку вилучили поліцейські у Дубровицькому районі

Учора, 17 червня, на Рівненщині на присадибній ділянці жительки села Золоте Дубровицького району поліцейські виявили посів снодійного …

Залишити коментар