Головна » Новини » Економіка » Податківці Рівненщини виявили 1730 нелегальних працівників

Податківці Рівненщини виявили 1730 нелегальних працівників

c64e59e2c6a0b068b0818050a86de2feНа Рівненщині впродовж січня-травня 2015 року податківці області провели 42 перевірки підприємств та фізичних осіб-підприємців, які виплачували заробітну плату чи інші доходи громадянам.

Через виявлені порушення законодавства, донараховано до сплати в бюджет 5049 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб та 292,7 тис. гривень єдиного соціального внеску. Під час перевірок також виявлено та залучено до оподаткування 1730 незареєстрованих найманих працівників.

Як зауважили у прес-службі ГУ ДФС у Рівненській області, територіальними органами фіскальної служби і надалі здійснюватимуться заходи з виявлення фактів виплат фізичним особам не облікованих та прихованих доходів, контролю за дотриманням господарюючими суб‘єктами вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам і сплати належних сум податків до бюджету.


Актуально

18 червня будуть без світла:

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити …

Залишити коментар