Головна » Випуск новин » Новий прокурор Рівненщини “на долоні” у Луценка

Новий прокурор Рівненщини “на долоні” у Луценка

БезымянныйПозбавити рівнян кубла злочинності вирішив Генпрокурор України Юрій Луценко. В обласному центрі він представив  нового прокурора області- львівянина Олега Соболя. Луценко впевнений, прокуратура більше не буде ганьбити рідний грай генпрокурора . Адже він вважає , що ганьбою тут покриті всі. Окрім, новопризначеного прокурора, який  буде «чистим як на долоні», бо кожен підпис, кожен крок буде контролювати сам Луценко.

  • « Я дійсно шукав досвідченого прокурора. Думаю, Олег Миколайович , який працював самостійним прокурором на різних територіях Галичини, точно знає яка є прокурорська робота. Олег Миколайович зможе очолити більш потужну область і потреба у хорошому спеціалісті давно існує у Рівненській області. Йому випала така доля, бути саме в Рівному , бути дуже прозорим , як на долоні, я буду знати точно все. В силу того, співпраці з народними депутатами і в силу того , що я тут родився і в мене безліч друзів і знайомих. Вам прийдеться тут важко, у відкритому режимі працювати на відновлення репутації органів прокуратури» , – каже Юрій Луценко.

Олег Соболь призначений на посаду прокурора Рівненщини терміном на 5 років. Раніше він обіймав різні посади у прокуратурах Львівщини та Івано-Франківщини.

Новий прокурор, стверджує Юрій Луценко ,боротиметься не лише з бурштиновою мафією, але й  викорінюватиме корупцію в інших сферах. Натомість сам Генеральний, не  зупинятиметься на зміні посад прокуратури, адже ситуація на сьогоднішній день вимагає повної зміни керівництва.

-« Я довго чекав цього моменту, я стискував зуби , коли мені розказували, що попередній начальник МВС мною торгував і розказував, що він під моїм дахом. Я довго стискував зуби, коли чув як прокуратура розказувала, що з Луценком домовиться. Я тиснув навіть після минулого тижня, після затримання , а потім і арешту заступника обласного прокурора , коли виконуючи обов’язки почав розпускати подібні чутки. Шановні працівники прокуратури і не шановні мною «Гілки», те що робилося в цьому приміщені є повною ганьбою для Рівненщини та України, для мене особисто. Я вас запевняю, що я не зупинюся на тому , що відбулося тиждень тому, це цунамі буде продовжуватись . Ви можете посміхатися колеги , ви можете відводити очі , але більше ніколи прокуратура не буде кублом злочинців», – зазначає Генпрокурор України.

Натомість світло в кінці бурштинового тунелю Юрій Луценко бачить лише у законному видобутку сонячного каміння. Тому закінчив засідання Генпрокурор своєю ініціативою щодо впровадження закону про легалізації бурштину.

  • « Що має зробити держава?! Прийняти закон про легалізацію видобутку бурштину, так щоб люди , як видобували і за собою закривали землю , яка подібна зараз на марсіанські пейзажі більше, ніж на прекрасне наше Полісся. Відтак, я буду звертатись з вересня місяця до Верховної Ради з вимогою прийняття закону про бурштин». – Юрій Луценко

Нагадаємо, Рівненщина лишилася прокурора 4 липня  -тоді, затримали заступника прокурора Рівненської області Андрія Боровика, підполковника СБУ та керівника одного із районних відділів поліції області і відсторонили від виконання обов’язків прокурора області Анатолія Ковальчука. Сьогодні ж з 12 години до виконання своїх обов’язків приступив новий прокурор Олег Соболь.

Актуально

На телеканалі Ритм вручали призи переможцям конкурсу “Щаслива пара”

Протягом двох тижнів на сайті ТРК Ритм тривав конкурс до свята усіх закоханих «Щаслива пара». …

Залишити коментар