Головна » Відео » У центральній міській лікарні Рівного з’явився електронно-оптичний перетворювач

У центральній міській лікарні Рівного з’явився електронно-оптичний перетворювач

akprvaСучасний рентген апарат, електронно-оптичний перетворювач, з’явився у центральній міській лікарні Рівного. З його допомогою травматологічні операції проводитимуть швидше та якісніше за сучасними європейськими методиками,  розповідає  Валентин Нарсія.

На новопридбаний апарат з міського бюджету виділили три з половиною мільйони гривень, зазначає Володимир Хомко. Більше того, збільшилась загальна сума, яку надали на потреби Міської лікарні цьогоріч.

Головний лікар жаліється, що хоча обладнання в міській лікарні періодично оновлюють, техніка швидко виходить з ладу. Адже лікарі щоденно проводять близько 50ти операцій.

Новопридбаний електронно-оптичний перетворювач – єдиний в Рівненській області. В Україні, на разі таких апаратів одиниці, говорять лікарі. Проте, зазначають, що пацієнтам доплачувати за проведення операцій з використанням сучасного апарату не доведеться. Принаймні, зараз у лікарні не йде мова про платні послуги.

Актуально

dity-za-komp-yuterom-e1430230636359

Лікарі повідомили, скільки людей уже постраждали від ожеледиці

З самого ранку до травмпункту Рівненської центральної міської лікарні вже потрапило вісім осіб, пише “Рівне вечірнє”.  …

Loading...

Залишити коментар

'