Головна » Відео новини » ФК “Верес” перемагає у першому домашньому матчі сезону

ФК “Верес” перемагає у першому домашньому матчі сезону

19 років. Саме стільки пройшло з останнього домашнього матчу ФК «Верес» у першій лізі. У п’ятницю, 5 серпня, рівняни на своїй арені приймали ФК Тернопіль.

Матч проти тернополян господарі почали активно. Вже на 6-й хвилині перший небезпечний момент виник у Сергія Герасимця, який після штрафного у виконанні Руслана Степанюка міг вразити ворота тернополян, але м’яч потурбував сітку з протилежної сторони. Перший гол рівняни забили на 24-й хвилині. Михайло Сергійчук, після скидки головою все того ж Руслана Степанюка, вибіг віч-на-віч з голкіпером гостей, і відкрив рахунок 1:0. У першому таймі подвоїти результат міг капітан «Вереса» Сергій Борзенко, який пробивав головою після розіграшу кутового, але захисник виніс м’яч прямісінько з лінії воріт.

Другий тайм «Верес» розпочав, як і перший, з атак. Подібна стратегія втілилася в гол вже на 51-й хвилині. Руслан Степанюк завершив швидку контратаку влучним пострілом у дальній нижній кут, зробивши рахунок 2:0. Не пройшло й 5 хвилин як рахунок потроївся. Штрафний у виконанні Антона КотлЯра завершив влучним ударом головою Василь Білий. Здавалося що матч має завершитися розгромом. Але тернополяни з цим не погодилися і на 63-й хвилині, Віталій Богданов, який до слова, є вихованцем рівненського футболу, скоротив рахунок, скориставшись довгим пасом з своєї частини поля. Богдан Когут виручити не зміг. Рахунок став 3:1. Додамо, що цей гол став першим, пропущеним «Вересом» у нинішньому сезоні. Але радіти гостям довго не довелося. На 69-й хвилині швидка атака рівнян завершилася ударом Ростислава Волошиновича, але голкіпер Тернополя мяч відбив, щоправда прямісінько на Руслана Степанюка, який оформив дубль у матчі. Гра йшла до завершення і всі вже очікували на фінальний свисток, але арбітр був іншої думки, на 95-й хвилині у ворота рівнян суддя поставив пенальті, який реалізував Ігор Курило. Встановивши остаточний рахунок матчу 4:2.

Щодо інших матчів чемпіонату України серед команд першої ліги, то хотілося б відзначити втрату очків одного з претендентів на підвищення у класі ФК Геліос, який зіграв у нульову нічию з Авангардом, а також перемогу Колоса над Буковиною з рахунком 3:1.

Турнірна таблиця виглядає наступним чином. Верес та Іллічівець після трьох матчів йдуть без втрат маючи 100% результат, по 9 очок. Аутсайдери ліги Інгулець та ФК Тернопіль у яких по 0 очок.

Наступний свій матч, Верес проведе у середу, 10 серпня, в рамках 1/16 фіналу Кубку України рівняни на виїзді зіграють з Ковалівським Колосом.