Головна » Відео новини » Екс-міністр комунального господарства України у Рівному говорив про тарифи

Екс-міністр комунального господарства України у Рівному говорив про тарифи

11102-1_largeКолишній головний комунальник країни  у Рівному перевірив на собі початок опалювального сезону. У прохолодному залі Міського будинку культури екс-чиновник зустрівся зі своїми однопартійцями, аби серед іншого обговорити і комунальні проблеми.  Олексій Кучернко занепокоєний цінами на комунальні тарифи. Чиновник запевняє ціни підняли не виправдано.

Екс міністр впевнений, сьогоднішні керівники держави, які  звітуються про готовність до зими – зовсім не розуміються у цьому. Адже до уваги не беруть той фактор, що зима може бути справді холодною.

Залежність від газу країни-агресора – не головна проблема країни – впевнений  екс міністр. Вона  – у відсутності запобіжних заходів та потрібного законодавства і контролю.

Нагадаємо, на Рівненщині вже починають поволі вмикати батареї. Напередодні увімкнули опалення у дитсадочках, школах та лікарнях, а до кінця тижня обіцяють  підготувати до початку опалювального сезону  і будинки житлові  міста.

Актуально

15241398_1166470430096389_8761324940472879081_n

Радикальна боротьба з вивозом лісу-кругляка за кордон (ВІДЕО)

Народні депутати України від “Радикальної партії” Ігор Мосійчук, Дмитро Лінько та представник Рівненщини Андрій Лозовий …

Loading...

Залишити коментар

'