Головна » Відео новини » МФК “Кардинал-Рівне” знову без перемоги (ВІДЕО)

МФК “Кардинал-Рівне” знову без перемоги (ВІДЕО)

Міні-футбольний клуб “Кардинал-Рівне” продовжив свою безпереможну домашню серію у офіційних матчах Чемпіонату України з футзалу. У грі сьомого туру рівняни приймали “Сокіл” з Хмельницького.

Відкрили рахунок гості. На 10-ій хвилині відзначився Олександр Педяш. Рівняни відігралися на 14-ій хвилині, завдяки голу Максима Мануйленка. Ще за дві хвилини рівняни вийшли вперед. Богдан Новак відзначився у воротах  Іллі Бакінського. Не встигла секундна стрілка зробити повний оберт, як Володимир Кручок довів перевагу господарів до двох м’ячів. Перший тайм закінчився з рахунком 3:1.

У другому таймі гості кинулися відігравати різницю у рахунку. І їм це вдалося на 27-ій хвилині. Андрій Хамдамов скоротив відставання до мінімуму. Ще за шість хвилин Олександр Педяш зрівняв цифри на табло. Обидві команди не влаштовувала нічия, тому вони кидали всі сили, аби здобути перемогу у матчі. Емоції, як на паркеті, так і за його межами кипіли не на жарт. Арбітр матчу навіть вилучив головного тренера “Сокола” Романа Ковальчика. за сім секунд до завершення матчу рівнянам вдалася чудова та, можна сказати, класична комбінація, коли Сергій Піддубний виходив один в один з воротарем по діагоналі від воріт, але цього разу граючий тренер рівнян переграти кіпера не зміг. Атака у відповідь, і Артем Фаренюк у підкаті стелиться в центрі поля, м’яча не дістає, але збиває суперника. Це шостий командний фол, який дає право хмельниччанам пробивати десятиметровий штрафний удар за 1,4 секунди до фінального свистка. Герой матчу в цьому епізоді Олександр Педяш оформив хет-трик, і забезпечив своїй команді перемогу 4:3.

У турнірній таблиці МФК “Кардинал-Рівне” після сьомого туру посідає передостаннє дев’яте місце маючи в активі 4 очки. Наступну гру у Чемпіонаті України Кардинал ” зіграє 12 листопада на виїзді у Покровському, де зустрінеться з тамтешньою “Титан-Зорею”.