Головна » Новини » У Рівному відбудеться виставка італійського фотографа

У Рівному відбудеться виставка італійського фотографа

-2v9AfnHK5YФотовиставка Валеріо Періні відбудеться 6 вересня о 16:00 в ТЦ Злата Плаза (м. Рівне), о 17:00 – творча зустріч в МБК.

Валеріо Періні – фотограф, який народився у Флоренції (Італія), де живе й дотепер. Розпочав фотографувати приблизно в 18-20 років. У 1979 році зі своєю дружиною заснував фото-клуб “La Torretta” за участю інших шанувальників фотографії. У 1980 році Валеріо організував 1-й регіональний конкурс, а рік потому – Національний конкурс. Всього за 4 роки FIAP конкурсів (1981-1984) у автора було 191 проходів (176 – для чорно-білих фотографій), які сприяли отриманню відзнаки “FIAP STAR” .

Фотограф отримав багато національних і міжнародних нагород. Його фотографії побували на виставках в Гонконзі, Сінгапурі, Дубаї, Франції та Англії; деякі фотографії, опубліковані в щорічному альбомі FIAF ( 1982- 1985) та SICOF (1982), в журналах “Fotografare” і ” Reflex ” та багатьох інших виданнях. Багато фотографій публікуються в національних і міжнародних каталогах і фото-журналах Італії і та інших країн. Деякі роботи знаходяться в Міжнародному музеї фотографії в Серданьола- дель-Вальєс (Барселона , Іспанія).

Фото автора демонстрували на виставках в Італії, Іспанії, Україні, Франції, Кіпрі, Індії, Японії і Національному музеї фотографії в місті Лішуй (Китай). Валеріо викладає фотографію і проводить численні зустрічі з фотографами в Італії, щоб донести, пояснити свою фотографічну техніку. Брав участь у журі багатьох національних і міжнародних фотоконкурсів. У 2012 році Періні виграв 5 національних нагород , а також став італійським фотографом, який отримав найбільше нагород на міжнародних конкурсах: 71 приз (61 FIAP, інші 10 – PSA-UPI-ISF). У Національному рейтингу акцептів FIAP в даний час автор знаходиться на 35 позиції (809 акцептів).

При фотографуванні автор намагається вловити перш за все емоції, почуття. В своїх роботах Валеріо передає любов, яку відчуває до всього живого, що є рисою усіх сфер його діяльності. Бажання передати чистий образ – причина небажання робити значні зміни, графічні редактори застосовуються для мінімальної корекції контрасту, світла, тощо. Фотограф завжди намагається друкувати свої фото сам, щоб максимально досягнути бажаного результату.

Актуально

Рівненські волонтери передали реанімобілі у зону АТО (ВІДЕО)

Два реанімобілі та освячену ікону Божої Матері передали рівненські та запорізькі волонтери у зону АТО.  …

Залишити коментар