Головна » Новини » 4 вересня – день митного брокера

4 вересня – день митного брокера

212Професійне свято представники професії відзначають з 4 вересня 1992 року. Цього дня Державним митним комітетом України був прийнятий Наказ № 173, яким вперше затверджувалось Положення про діяльність митних брокерів на території України.

Довідка: Митний брокер — посередник між митницею та суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності (імпортером або експортером). Згідно з митним кодексом України (Глава 59 Стаття 416): Митний брокер (посередник) — це юридична особа, що здійснює декларування товарів і транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон України, і має ліцензію на право здійснення митної брокерської діяльності, видану спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи. Митним брокером може бути тільки підприємство- резидент. Від імені цього підприємства декларування товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, може здійснювати його відокремлений структурний підрозділ (філія, представництво тощо).

 

Актуально

У Рівному відбудеться творчий вечір «Жіночий голос в українській поезії»

Творчий вечір «Жіночий голос в українській поезії» молодої київської поетеси та журналістки Юлії Бережко-Камінської відбудеться …

Залишити коментар