Головна » На експорт » Сьогодні визначаться останні чвертьфіналісти Кубку України з футболу (ВІДЕО)

Сьогодні визначаться останні чвертьфіналісти Кубку України з футболу (ВІДЕО)

juniors_odekУ середу другого листопада відбудуться заключні три матчі-відповіді 1/8 Кубку України з футболу серед аматорських команд. Так у Оржеві о 14:00, Чемпіон Рівненщини місцевий “ОДЕК” прийматиме Чемпіона Київської області “Джуніорс” із села Шпитьки. У першій грі, яка відбулася у столиці рівняни пропустивши першими гол, змогли здобути вольову перемогу з рахунком 2:1.

ВІДЕООГЛЯД:

Крім гри у Оржеві також відбудуться матчі-відповіді 1/8 фіналу у Кропивницькому та Самборі Львівської області, де відповідно “Нова Поліція” прийматиме ФК “Врадіївка”, а ФК “Самбір” зіграє з ФК “Львів”.

Нагадаємо, що до чвертьфіналів вже пробилися такі команди як “Чайка” (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.), “Гірник” (Соснівка, Львівська обл.), СКК “Демня” (Львівська обл.), “Вікторія” (Миколаївка, Сумська обл.), “Колос” (Зачепилівка, Харківська обл.) ці команди провели свої матчі раніше. Нагадаємо, що чвертьфінальні ігри Кубку України серед аматорських команд відбудуться навесні.