Головна » Новини » ФК “Верес” виходить до наступного раунду Кубку України (+ВІДЕО)

ФК “Верес” виходить до наступного раунду Кубку України (+ВІДЕО)

У матчі другого попереднього етапу Кубку України рівненський “Верес”, на виїзді, переміг ковалівський “Колос”, з рахунком 1:2.

КУБОК_КОЛОС - ВЕРЕС

Матч розпочався зі швидкого голу господарів. Капітан “Колоса” Сергій Козир відкрив рахунок ударом зі штрафного. Гол вийшов неоднозначним, адже, повтор не дає чіткого розуміння куди саме після попадання в поперечину приземлився м’яч.

Пропустивши вже на початку матчу, “Верес” зміг відігратися на 61-ій хвилині, завдяки голу Ігора Сікорського.

Після цього свої моменти мали Котляра, Степанюка та Білий. Але забити в основний час команди більше не зуміли.

Переможним голом у складі Вереса відзначився, найкращий бомбардир команди, Руслан Степанюк, який забив в дебюті першого овертайму. Результативний пас віддав Михайло Сергійчук.

До завершення овертайму “Верес” впевнено контролював гру, не дозволивши гравцям “Колоса” зрівняти рахунок та перевести матч у серію пенальті.

Перемога 1:2, і ФК “Верес” виходить до наступного раунду Кубку України. Де суперником рівнян буде одна з команд Української Прем’єр-Ліги. До слова, матч відбудеться у Рівному на стадіоні “Авангард”.

Актуально

do_gozzxkyq

Рівнянка Катерина Шепелюк стала чемпіонкою України з дзюдо

У ваговій категорії 63 кілограми Катерині Шепелюк не було рівних на чемпіонаті України з дзюдо …