Головна » На експорт » Новини Рівненщини » Рівненські легкоатлети вибороли бронзу на чемпіонаті України

Рівненські легкоатлети вибороли бронзу на чемпіонаті України

d0c5e5e8894a7b0b4d84cce44d9e570aЗбірна рівненських легкоатлетистів на чемпіонаті України виборола бронзу в командному заліку. Змагання відбулися в Білій Церкві на Київщині. Учасники були розділені на категорії: дорослі, молоді, юніори та юнаки.

Близько півтисячі спортсменів взяли участь у чемпіонаті.

Переможцями серед молоді стали майстри спорту міжнародного класу НаталіяПрищепа та Дмитро Сірук.

Бронзу здобули Андрій Колодистий та Олексій Годунко.

У змаганнях з естафетного бігу 4х1000м команда в складі Яни Боровець, Андрія Колодистого, Вікторії Федчик та Владислава Харечка посіла третє місце.

Дмитро Сірук та Вікторія Федчик, підопічні тренера Михайла Романчука, були включені до складу збірної команди України. Вже в грудні цього року вони візьмуть участь у чемпіонаті Європи, що відбудеться в Італії.