Головна » На експорт » МФК “Кардинал-Рівне” спробує перервати майже річну безвиграшну домашню серію (ВІДЕО)

kard_slОдинадцять місяців та п’ятнадцять днів. Саме стільки минуло з часу останньої домашньої перемоги МФК «Кардинал-Рівне» у рідних стінах у чемпіонаті футзальної Екстра-ліги. Востаннє вдома рівняни перемагали 21 листопада 2015 року («Приват» – 2:1). Найближчий поєдинок проти хмельницького «Сокола» – черговий шанс для команди Сергія Піддубного перервати невтішну серію та порадувати вболівальників.

Упродовж чотирьох минулих сезонів МФК «Кардинал-Рівне» та «Сокіл» (який дотепер носив назву «Спортлідер+») зустрічалися дванадцять разів. Перевага в особистих зустрічах – на боці рівнян.

12 матчів: 6 перемог, 3 нічиї, 3 поразки. Різниця м’ячів – 43-39 на користь МФК «Кардинал-Рівне».

У Рівному суперники зустрічалися 6 разів. І тут баланс – практично рівний: 3 перемоги, 1 нічия, дві поразки. Свою найбільшу перемогу над суперником рівняни здобули у сезоні 2012-2013 – з рахунком – 8:3.

Втім, востаннє МФК «Кардинал-Рівне» перемагав хмельничан ще у сезоні 2013-2014. У шести наступних матчах рівняни або грали унічию (тричі), або програвали (також тричі).

У минулому сезоні МФК «Кардинал-Рівне» поступився команді з Хмельницького двічі з однаковим рахунком – 2:6.

6 листопада 2016 року, Рівне, ДЮСШ-4, 13-00