Головна » На експорт » “Верес” перемагає “Геліос” та зберігає третю сходинку

“Верес” перемагає “Геліос” та зберігає третю сходинку

Рівненський “Верес” здобув перемогу у матчі 17 туру чемпіонату України серед команд першої ліги. Вдома рівняни переграли з рахунком 2:1 харківський “Геліос”.

anons_17-tur

Після поразок від “Ворскли”  та “Черкаського Дніпра” на матч проти “Геліоса” Володимир Мазяр  зробив деякі  зміни у складі.  Так, у запасі залишилися одразу два флангові півзахисники – Сергій Герасимець та Антон Котляр. Замість них на флангах грали Михайло Сергійчук та Артур Западня. Останнього на лівому фланзі захисту замінив Євген Неплях.

«Геліос», натомість, приїхав до Рівного у піднесеному настрої. У матчі 16 туру харків’яни здобули перемогу над «Буковиною».

Перші хвилини дали чітке розуміння, що на команди чекає непростий поєдинок.

Рівняни спробували взяти ініціативу та притиснути гостей до їхніх воріт. «Геліос» стартовий натиск витримав, та спробував грати на контратаках. Але поле не дозволяло грати у швидкий футбол. Найнебезпечнішим був момент після помилки Олексія Зозулі. Захисник “Вереса” послизнувся і програв позицію. Втім, у вирішальний момент “Верес” виручив голкіпер Богдан Когут.

Відкрили рахунок рівняни у середині першого тайму. Михайло Сергійчук, отримав м’яч спиною до воріт, розвернувся і віддав на Козьбана. Дмитро, відтянув на себе захисника, та віддав пас назд на Сергійчука. Михайло шансів Волинцю не залишив – 1:0.

Згодом шанс забити мав Борис Орловський. Але його удар з лінії штрафного майданчика прийшовся повз ворота.

На 37-й хвилині «Верес» заробив право на пенальті. Артур Западня виконав навіс зі штрафного, а Валерій Кучеров опинився першим на підборі і змусив помилитися Антона Кічу, який підіграв собі рукою. Руслан Степанюк чітко реалізував вирок арбітра – 2:0.

У другому таймі, зі старту непогано виконав штрафний Артур Западня. М’яч опускався за комірець Євгену Волинцю, але перелетів ворота.

Відігралися гості на 74-ій хвилині. Після подачі від кутового прапорця хтось із харків’ян виграв боротьбу на другому поверсі, а Сергій Лобойко замкнув дальню стійку, випередивши Сергія Борзенка – 2:1.

За десять хвилин до фінального свистка рівняни зуміли впіймати гостей на контратаці. Дмитро Козьбан вивів на ударну позицію Артура Западню. Втім, той замість того, щоб пробити – почав обігрувати опонента і вірну нагоду забити втратив.

Ще один шанс втратив Сергій Борзенко. Капітан рівнян трохи не дотягнувся до м’яча після передачі Сергія Герасимця. На останній хвилині основного часу Сергій Борзенко таки забив, втім асистент арбітра гол не зарахував через офсайд. Забив ще раз капітан “Вереса” на 93-ій хвилині, але і цей гол не зарахували.

Таким чином ФК “Верес”здобув непросту але важливу перемогу, яка дозволила рівнянам залишитися на третій позиції у турнірній таблиці.