Головна » На експорт » Ліга чемпіонів. «Ростов» забив три голи «Баварії», здобувши першу перемогу на груповій стадії (ВІДЕО)

«Ростов» з рахунком 3:2, на домашньому полі, обіграв «Баварію» у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Ростовчани здобули свою першу в історії перемогу на стадії групового етапу Ліги чемпіонів.

19610

Рахунок у зустрічі на 36-й хвилині відкрив півзахисник мюнхенців Дуглас Коста, але за хвилину до кінця першого тайму форвард ростовчан Сердар Азмун відновив рівновагу, увірвавшись у штрафну, він з близької відстані вразив ворота Свена Ульрайха. На початку другої половини гри Дмитро Полоз вивів «Ростов» вперед, реалізувавши пенальті за фол Жерома Боатенга проти Крістіана Нобоа, але вже через три хвилини Хуан Бернат зрівняв рахунок, з кута воротарського вистріливши під поперечину. Господарі не стали утримувати нічийний результат і пішли вперед, що вилилося в переможний гол Нобоа зі штрафного удару на 66-й хвилині.

Ліга чемпіонів. Група D. 5-й тур
Ростов (Ростов-на-Дону, Росія) – Баварія (Мюнхен, Німеччина) – 3:2
Голи: Коста, 36 (0: 1); Азмун, 44 (1: 1); Полоз, 49 (2: 1, пен); Бернат, 52 (2: 2); Нобоа, 66 (3: 2).
Попередження: Гранат, 30; Гацкан, 57 – Боатенг, 48.

Турнірне становище в групі D: 1. «Атлетіко» – 12 очок (4 матчі); 2. «Баварія» – 9 (5); 3. «Ростов» – 4 (5); 4. ПСВ – 1 (4).