Головна » На експорт » Ліга чемпіонів. «Бешикташ», поступаючись 0:3, вирвав нічию у матчі з «Бенфікою» (ВІДЕО)

У матчі 5-го туру групи B Ліги чемпіонів, у Стамбулі, «Бешикташ» і «Бенфіка» зіграли внічию з рахунком 3:3.

385749986

До 31-й хвилині португальська команда зуміла забити тричі. Точними ударами відзначилися Гонсалу Гуедеш, Нелсон Семеду і Любомир Фейса. За рахунку 0:3 господарі не здалися, і зуміли відіграти три м’ячі. У середині тайму відзначився Дженк Тосун, на 83-й хвилині Рікарду Куарежма реалізував пенальті, а на 89-й хвилині Венсан Абубакар рахунок зрівняв.

Ліга чемпіонів. Група B. 5-й тур
Бешикташ (Стамбул, Туреччина) – Бенфіка (Лісабон, Португалія) – 3: 3
Голи: Гуедеш, 10 (0: 1); Семеду, 25 (0: 2); Фейса, 31 (0: 3); Тосун, 58 (1: 3); Куарежма, 83 (2: 3, пен); Абубакар, 89 (3: 3).
Попередження: Арслан, 28; Абубакар, 90 – Піца, 34; Луїзао, 77.

Турнірне становище в групі B: 1. «Бенфіка» – 8 очок (5 матчів); 2. «Бешикташ» – 7 (5); 3. «Наполі» – 7 (4); 4. «Динамо» Київ – 1 (4).