Головна » На експорт » Ліга чемпіонів. “Байєр” грає внічию з “ЦСКА”, та відбирає шанси армійців на плей-офф Ліги чемпіонів (ВІДЕО)

“ЦСКА” і “Байєр” зіграли внічию у матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч проходила у Москві на стадіоні «Арена ЦСКА» і завершилася з рахунком 1:1.

bayer_

У середині першого тайму Кевін Кампль однією передачею розрізав оборону “ЦСКА”, Кевін Фолланд вибіг з-за спин захисників, прийняв м’яч і з дев’яти метрів сходу пробив у правий кут.

На 75-й хвилині Бенджамін Хенріхс не встиг на м’яч першим і в падінні зніс Маріо Фернандеса у своїй штрафній, отримавши жовту картку. Бібрас Натхо з пенальті низом пробив у лівий кут, воротар вгадав, але дотягнутися не зміг.

Матч так і закінчився з рахунком 1:1.

ЦСКА втратив шанси на вихід в плей-офф Ліги чемпіонів і побореться з «Тоттенхемом» за місце в Лізі Європи.

Ліга чемпіонів. Група E. 5-й тур
ЦСКА (Москва, Росія) – Байєр (Леверкузен, Німеччина) – 1: 1
Голи: Фолланд, 16 (0: 1); Натхо, 75 (1: 1, пен).
Попередження: Акінфєєв, 37; Вернблум, 62 – Ернандес, 72; Хенріхс, 75; Камплі, 77.

Турнірне становище в групі Е: 1. «Монако» – 8 (4); 2. «Байєр» – 7 (5); 3. «Тоттенхем Хотспур» – 4 (4); 4. ЦСКА – 3 (5).