Головна » На експорт » Ліга чемпіонів. «Атлетіко» переміг «ПСВ» і гарантував собі перше місце в групі D (ВІДЕО)

«Атлетіко» переміг ПСВ у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч проходила в Мадриді на стадіоні “Вісенте Кальдерон” і завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів.

На 55-й хвилині Антуан Грізманн зробив проникаючий пас на хід Кевіну Гамейро, який з правого кута штрафного пробив під дальню штангу. У середині другого тайму Тьягу Мендеш обікрав суперника на чужій половині, після чого видав пас на Грізманн, який пробив в ближній кут.

«Атлетіко» гарантував собі перше місце в групі, «Баварія» при будь-яких розкладах фінішує другою.

Ліга чемпіонів. Група D. 5-й тур
Атлетико М (Мадрид, Іспанія) – ПСВ Ейндховен (Ейндховен, Нідерланди) – 2: 0
Голи: Гамейро, 55 (1: 0); Грізманн, 66 (2: 0).

Турнірне становище в групі D після п’яти турів: 1. «Атлетіко» – 15 очок; 2. «Баварія» – 9; 3. «Ростов» – 4; 4. ПСВ – 1.