Головна » На експорт » “Кардинал-Рівне” не втримує нічию з “Соколом”

“Кардинал-Рівне” не втримує нічию з “Соколом”

МФК “Кардинал-Рівне” програв матч 7-го туру Чемпіонату України з футзалу Екстраліга. Рівняни на домашньому паркеті поступилися хмельницькому “Соколу”, з рахунком 3:4.

1669767_1600026623549071_6990533486357097570_o

Відкрили рахунок гості. На 10-ій хвилині відзначився Олександр Педяш. Рівняни відігралися на 14-ій хвилині, завдяки голу Максима Мануйленка. Ще за дві хвилини рівняни вийшли вперед. Богдан Новак відзначився у воротах  Іллі Бакінського. Не встигла секундна стрілка зробити повний оберт, як Володимир Кручок довів перевагу господарів до двох м’ячів. Перший тайм закінчився з рахунком 3:1.

У другому таймі гості кинулися відігравати різницю у рахунку. І їм це вдалося на 27-ій хвилині. Андрій Хамдамов скоротив відставання до мінімуму. Ще за шість хвилин Олександр Педяш зрівняв цифри на табло. Обидві команди не влаштовувала нічия, тому вони кидали всі сили, аби здобути перемогу у матчі. Емоції як на паркеті, так і за його межами кипіли не на жарт. Арбітр матчу навіть вилучив головного тренера “Сокола” Романа Ковальчика. Здавалося, що матч підходить до завершення і рахунок залишиться нічийним. Але, за секунду до сирени, Артем Фаренюк сфолив на Андрію Хамдамову, за що й отримав у свій пасив жовту картку, а у ворота “Кардинала” пенальті. Вирок чітко реалізував Олександр Педяш записавши на свій рахунок хет-трик а на рахунок “Сокола” перемогу – 3:4.

Після 7 турів “Кардинал-Рівне” займає 9 місце у турнірній таблиці маючи в своєму активі 4 очки. “Сокіл” залишився на 7 позиції з 9 пунктами.