Головна » На експорт » На столицю інтелектуальних видів спорту перетворюють Рівне юні педеемівці

На столицю інтелектуальних видів спорту перетворюють Рівне юні педеемівці

dscn3407У Рівному відбувся Відкритий Кубок міста з Ґо 2016.. Серед 32 двох учасників турніру найкращими виявилися вихованці Школи інтелектуальних видів спорту Палацу дітей та молоді .

Відтак володарем Кубку Рівного став Валерій Крушельницький. Він вже після третього туру різко вийшов уперед. Боротьба за інші місця була наполегливою і тривалою. Друге місце дісталося Михайлу Качановському, третім став Юрій Михалюк. Анастасія Ваврик показала кращий результат серед жінок, а Поліна Крушельницька стала кращою серед юнаків та дівчат до 12 років. На змаганнях у якості професіонала гри Ґо дебютував вихованець Школи інтелектуальних видів спорту ПДМ, чемпіон Європи, бронзовий призер чемпіонату Світу, майстер спорту міжнародного класу, 1-й професійний дан Європейської Ґо Федерації Артем Качановський. Артем здобув ранг 1-го професійного дана ЄГФ цієї весни і лише починає звикати до свого нового статусу. Нині в ЄГФ налічується лише 5 спортсменів, що отримали ранг 1-го професійного дана Європейської Ґо Федерації. Як це прийнято в усьому світі, запрошені на любительський турнір професіонали зазвичай практикують просвітницьку, навчальну роботу з учасниками змагань. Так і Артем проводив для учасників Кубку Рівного аналіз зіграних ними партій, давав сеанси одночасної гри та проводив конкурси розв’язування задач і особисті консультації. Цієї суботи 1 жовтня буде проводитись відбірковий етап чемпіонату Рівненської області з Ґо. Змагання проходитимуть в Ресурсному центрі Школи інтелектуальних видів спорту, що знаходиться на базі ЗОШ №9. А уже наступної суботи, 8 жовтня, чотири відібрані фіналісти розіграють призові місця.

Актуально

3456

Вночі рятувальники врятували житття пенсіонеру

04 грудня о 22:50 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про те, що …