Головна » Новини » ФК “Верес” сильніший за ПФК “Суми” (+ВІДЕО)

ФК “Верес” сильніший за ПФК “Суми” (+ВІДЕО)

Рівненський футбольний клуб “Верес” здобув другу перемогу поспіль у чемпіонату України серед команд першої ліги. У рамках 2 туру, на виїзді, підопічні Володимира Мазяра без надмірних зусиль переграли ПФК “Суми”, з рахунком 2:0.

2 ТУР_СУМИ_ВЕРЕС

Футболісти “Вереса” у Сумах, хоч і були у статусі гостей, але по грі володіли ініціативою. З першої до останньої хвилини контролювали перебіг подій на полі, врешті-решт, перетворивши цю перевагу у два голи.

Перше взяття воріт сталося на 34-й хвилині. Гол на свій рахунок записав Руслан Степанюк. Після навісу з правого флангу від Сергія Герасимця, Руслан встиг замкнути цю передачу на дальній штанзі. Рахунок став 0:1.

До кінця тайму “Верес” і надалі володів ініціативою, але вразити ворота Олександра Литвиненка більше не зміг.

Другий тайм “Верес” знову розпочав з атак. Після кутових ударів небезпечно били Сергій Борзенко та Борис Орловський, але їм трішки не вистачало точності, аби вразити ворота.

Далі був випад від Ростислава Волошиновича. Він завдяки пресингу відібрав м’яч у суперника, пройшов по центру до штрафного майданчика, та пробив, але його удар пройшов лише поруч зі стійкою.

Другий гол відбувся на 60-й хвилині. Все той же Ростислав Волошинович з лівого флангу навісив у штрафний майданчик. Захисники господарів у цьому епізоді повели себе не зрозуміло – провівши мяч лише поглядом. Ігор Сікорський скористався таким подарунком та подвоїв рахунок.

До завершення матчу “Верес” міг відзначитися ще декілька разів. На 70-ій хвилині небезпечно пробивав Борис Орловський. А також двічі гостро з правого флангу віддавав передачі Антон Котляр, який дебютував у складі червоно-чорних, але Руслан Степанюк замкнути ці передачі не зміг. У першому моменті його випередив захисник, а у другому – головою він пробив не точно.

У підсумку “Верес” здобув перемогу – 2:0.

Щодо інших матчів 2 туру чемпіонату України серед команд першої ліги то тут ми маємо такі результати: