Головна » На експорт » Докерувалися! Половина футбольних команд Спартакіади школярів не приїхали на всеукраїнський фінал

20161013113913Комплексні всеукраїнські змагання Спартакіада школярів України завжди були і залишаються головними змаганнями для учнів шкіл всієї держави. Це велика кількість видів спорту, і багато етапів, які починаються з міжкласних турнірів, і закінчуються всеукраїнським великим фіналом. І якщо деякі види спорту в різних областях не мають великої популярності, то футбол, явно до цієї категорії не відноситься.

Днями у столиці відбулися фінальні ігри Спартакіади школярів України. Юні футболісти грали на футбольному полі з штучним покриттям Дитячо-юнацької футбольної школи «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

Але, пройшовши сито відбіркових змагань і перемігши у них, в тому числі і у міжобласних, через скрутне фінансове становище до столиці не приїхали чотири!!! з восьми фіналістів спартакіади. За нагороди V Спортивних ігор школярів України змагались представники Волинської, Рівненської, Сумської областей та міста Києва.

Команда Рівненської області (сформована на базі Ліцею КОЛІФКС Костопіль, тренери Філін М.А. і Філін Д.М.) виборола почесне 3 місце. Першість у змаганнях здобули представники столиці, а друге місце – волиняни.

Актуально

15300583_10154156767098106_1246755534_n

За нові дитячі майданчики рівнянам доведеться платити з власних кишень

Оновлення та встановлення дитячих майданчиків у Рівному відтепер не будуть приємною несподіванкою для місцевих жителів …