Головна » На експорт » Новини Події » На Зарічненщині люди не знають, з ким їм вигідно об’єднатися

На Зарічненщині люди не знають, з ким їм вигідно об’єднатися

У Північних районах Рівненщини триває процес об’єднання громад. Так, у Зарічненському районі вже є одна громада – Локницька. Згідно перспективного плану там має утворитися  потужна Зарічненська громада, до складу якої мають увійти одна селищна та 12 сільських рад.  Однак, як з’ясували фахівці в рамках проведення «Децентралізаційного марафону» проекту Пульс – утворити велику громаду у Зарічному не поспішають.  Пропозицію від селища – об’єднатися у громаду, підтримали лише кілька сільських рад. Більшість позитивної відповіді не надали. Пояснили тим, що треба подумати та обговорити з жителями сіл перспективи такого об’єднання . Люди побоюються реформ, адже не впевненні  у власній ініціативності та спроможності. Стурбовані люди і соціальними сферами, зокрема –  чи працюватимуть ФАПи та амбулаторії, та як розвиватиметься  освітня галузь.

Відтак, активісти внесли пропозицію об’єднатися меншою громадою, до складу якої  увійдуть 5 сільських та селищна ради. Цю пропозицію  розглянуть найближчим часом.

Повідомляє проект ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ

Актуально

Працівники рівненського аеропорту окупували коридор обласної ради (ФОТО)

На Рівненщині для рівненського аеропорту  програмою держпідтримки КМУ передабчено  135 мільйонів гривень. У соціальних мередах поширили …

Залишити коментар