Головна » Новини » “ОДЕК” розгромив чемпіона Волинської області (ВІДЕО)

“ОДЕК” розгромив чемпіона Волинської області (ВІДЕО)

IMG_2716-48Оржівський «ОДЕК» провів останній контрольний поєдинок перед стартом осінньої частини футбольного сезону. Після перемоги над «Ласкою» з Боратина з рахунком 2:1 цього разу суперником був ще один представник Волинського футболу «Луцьксантехмонтаж».

Команди не так давно зустрічалися. На початку року «ОДЕК» переміг «Луцьксантехмонтаж» у фіналі Кубку Віктора Завацького. Тоді рахунок був 6:3 на користь оржівців.

На відміну від попереднього товариського матчу з «Ласкою», коли усі без винятку гравці отримали більш-менш рівномірний час перебування на полі, в грі з ЛСТМ головний тренер «ОДЕКа» Олег Шандрук змінив стратегію підбору футболістів.

Матч команди розпочали без розвідки. «ОДЕК» відразу пішов в атаку, і намагався тримати надвисокий тем гри. Це дало свої плоди вже на 17 хвилині. Олександр Апанчук опинився в потрібному місці в потрібний час, і встиг підставити ногу після удару партнера – 1:0.

Другого голу довелося чекати майже до перерви. Розіграш кутового пройшов для оржівців ідеально, капітан Сергій Чикалюк-Козакевич скинув м’яча на Юрія Красномовця і 2:0.

Не пройшло і десяти хвилин другого тайму, як «ОДЕК» довів рахунок до розгромного швидка атака господарів поля завершилась тим, що Олександр Апанчук вже розстрілював безсилого кіпера волинян.

Після цього голу Олег Шандрук провів масову заміну гравців, поле повністю покинули футболісти нападу та півзахисту. І вже за дві хвилини у ворота луччан залетів четвертий гол, який забив Віктор Газицький.

Найпомітнішим в складі «ОДЕКа» в цей час виглядав Павло Таргоній, який активно та агресивно діяв як у атаці, так і у відборі м’яча, а бажання якнайкраще проявити себе в грі іноді зашкалювало.

І все ж на сімдесятій хвилині Павло Таргоній добився свого. Подача зі штрафного, який він сам і заробив, і потужний удар під поперечину не залишив воротарю жодних шансів.

Щодо гостей, то в їх складі яскраво вирізнявся ветеран, який за плечима має досвід виступів у Прем’єр-лізі Тарас Кабанов. Саме він найбільше тероризував оборонців, і навіть мав декілька можливостей забити, але воротарі «ОДЕКа» в цьому матчі діяли бездоганно.

Тож «ОДЕК» в цьому матчі здобув більш ніж переконливу перемогу з рахунком 5:0.

Вже цієї суботи «ОДЕК» розпочинає офіційні матчі. В рамках першого туру Чемпіонату України серед аматорських команд оржівці зіграють на виїзді проти найсильнішої команди Івано-Франківської області «Оскар» з Підгір’я. Ще один представник Рівненщини у цих змаганнях ФК «Малинськ» на своєму полі прийматиме Ниву з Теребовлі Тернопільської області. Наразі організатори змагань Асоціація аматорського футболу України оголосили лише розклад матчів першого туру, адже до цього часу невідома остаточно кількість команд-учасників цього змагання.