Головна » Новини » Кримінал » Рівнянка стала жертвою тернопільського депутата-сутенера

Рівнянка стала жертвою тернопільського депутата-сутенера

imagesУ селі Почапинці, що на Тернопільщині депутат організував власний інтернет-бордель. Чоловік зваблював неповнолітніх дівчат спілкуючись з ними у соціальних мережах. Сутенер представлявся бізнесменом і обіцяв одружитися, а також просив у дівчат інтимні фото. Закохані підлітки й ставали його «повіями».

Після того як чоловік отримував бажане фото, він погрожував оприлюднити інтимні світлини. Щоб цього не трапилось, депутат примушував дівчат займатися проституцією, повідомив оперуповноважений в Тернопільській області Олександр Буняк.

«Кошти, які надходили, вони віддавали вказаному громадянину. Година таких послуг коштувала від 600 до 1000 гривень. Надавали вказані послуги вони в готелях міста Тернопіль», – розповів Буняк.

Останньою жертвою депутата-сутенера стала 15-річна школярка з міста Дубно, що на Рівненщині. Вона відмовилася ставати повією і чоловік оприлюднив фото дівчини. Справа одразу ж набула розголосу, нею зайнялася поліція. Наразі правоохоронцям відомі чотири його жертви. Чоловіку інкримінують одразу 4 статті Кримінального кодексу. Наразі депутат перебуває під домашнім арештом.

Актуально

На Рівненщині чотири болота охоронятимуть на світовому рівні

Адже вони увійшли до переліку угідь міжнародного значення, які охороняються згідно Рамсарської конвенції.  Це стосується …

Залишити коментар