Головна » Новини » Рівненські театри представлятимуть місто на фестивалі “Молоко” в Одесі

Рівненські театри представлятимуть місто на фестивалі “Молоко” в Одесі

3LN1M4iVMq8Цього літа, як і завжди, Одеса збирає під своїм сонячним небом безліч яскравих, цікавих і неординарних особистостей, артистів різних жанрів і напрямків. 2-6 серпня пройде 9-й міжнародний фестиваль театрів «Молоко». Фестиваль, який прийме у себе театри з Європи, України і Білорусії  та представить одеському глядачеві, неймовірну перепетію жанрів від драми до циркового мистецтва. Учасники фестивалю: уже визнані театри та молоді таланти, які ретельно відібрав авторитетний оргкомітет з величезного числа надісланих заявок.

Серед учасників фестивалю – Рівненський академічний український музично-драматичний театр. Актори рівненського драму покажуть гостям “Молока” ірландську комедію Мартіна МакДонаха “Каліка з острова Інішмаан” у режисурі Володимира Петріва. Неоднозначна вистава завоювала серця рівнян, тепер оживе на сцені фестивалю для до поціновучачів  театрального мистецтва в Одесу.

Також, на фестиваль прямує молодий рівненський театральний колектив “Д. Діоніс”, на чолі з амбітною  режисером-початківцем Катериною Анікіною. На розсуд журі “Молока” колектив пропонує психологічну драму абсурду Гарольда Пінтера “Німий офіціант”. Молоді артисти сподіваються, що створена ними вистава прийдеться до смаку одеситам та гостям фестивального міста.

 

 

Актуально

15241853_1671081502917573_6803089007914457558_n

Рівненський нардеп подарував Ляшку полтавську корову

Такий подарунок підготували своєму “Батьку” радикали – Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук. Про нього нардепи …

Loading...

Залишити коментар

'