Головна » На експорт » Новини Політики » Де наші не пропадали! Гарний прокурорський старт дає Рівненщина

Де наші не пропадали! Гарний прокурорський старт дає Рівненщина

Н-непотизм.
На фото – Мар’яна Голомша, дочка Миколи Голомші, екс-заступника генпрокурора Яреми. Змінюються президенти, генпрокурори, судді, але незмінним є бажання влаштувати своїх дітей на хлібні посади. Тому дочка Голомші Мар’яна – начальник відділу прокуратури м.Києва (bit.ly/2g97rBD). Син Голомші – Андрій – працює в прокуратурі Львівської області (bit.ly/2gBsams). А племінник Голомші – Микола – нещодавно призначений Луценком першим заступником прокурора Тернопільської області (bit.ly/2guDno4). Сам Микола Голомша після Майдану був люстрований.
У Яреми був ще один заступник – Олексій Баганець. Свого часу він також був адвокатом нинішнього генпрокурора Луценка. Кілька днів тому син Баганця Олександр призначений Луценком на посаду заступника прокурора Полтавської області (bit.ly/2guBtnu). До речі, дружина Баганця-молодшого працює в прокуратурі Києва (bit.ly/2g94xwr).
Н – наступність

Повідомляє Центр Протидії Корупції

Довідка:

Микола Голомша у вересні 2001-го був призначений на посаду прокурора Рівненської області. У листопаді 2003-го став заступником Генпрокурора України.

 

Актуально

Велика спецоперація у Києві: поліція затримала власників мережі борделів

У Києві близько 200 співробітників правоохоронних органів взяли участь у масштабній спецоперації з ліквідації організованого …

Залишити коментар