Головна » Новини » Гральний заклад у місті Дубно намагався відновити незаконну діяльність грального залу

Гральний заклад у місті Дубно намагався відновити незаконну діяльність грального залу

14281138У м.Дубно гральний заклад намагався відновити незаконну діяльність .Працівники прокуратури та поліції провели обшук та припинили незаконну діяльність нелегального грального залу, що розташований на вул. Д.Галицького в м.Дубно. Цього разу в ході обшуку було виявлено та вилучено 4 системних блоків, за допомогою яких і організовувався азартний бізнес, повідомляє Дубенська місцева прокуратура Рівненської області.

Про це повідомив керівник Дубенської місцевої прокуратури Рівненської області Василь Мартинюк. Він нагадав, що на початку травня цього року у вказаному приміщенні в межах розслідування кримінального провадження вже проводився обшук, в ході якого вилучено 20 системних блоків, лотерейні білети, прилад для друку гральних білетів та документацію, однак заклад спробував відновити свою незаконну діяльність.

На даний час у кримінальному провадженні триває ряд експертиз, призначених в ході проведення досудового розслідування. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Дубенська місцева прокуратура. Санкція ч. 1 ст. 203-2 КК України (незаконне зайняття гральним бізнесом) передбачає покарання у виді штрафу в сумі до 680 тис.грн.

Актуально

15241853_1671081502917573_6803089007914457558_n

Рівненський нардеп подарував Ляшку полтавську корову

Такий подарунок підготували своєму “Батьку” радикали – Андрій Лозовий та Ігор Мосійчук. Про нього нардепи …

Loading...

Залишити коментар

'