Головна » Новини » У Деражному серйозно замислилися над створенням громади

У Деражному серйозно замислилися над створенням громади

Дер7У Деражному Костопільського району обговорили питання створення громади

У селищі Деражне на Рівненщині  люди готові робити перші кроки у напрямку створення об’єднаної територіальної громади.  Таку думку висловили сільські голови, депутати та активісти  консультантам проекту Пульс «Децентралізаційного марафону», які завітали на зустріч із громадою.

Консультант з правових питань АМУ Василь Курилас наголосив на важливості прийняття  рішення про об’єднання, адже  спроможна громада сама планує  своє майбутнє.

Консультант з бюджетних питань проекту ПУЛЬС  Людмила Кушнер  детально розповіла  присутнім,  які переваги та надходження отримає Деражненська   громада. Водночас наголосила – громада  сама плануватиме  свої видатки, і  визначатимуть, що є важливим для мешканців.

Люди висловили своє бачення створення громади. Найбільше вболівають за селищну лікарню. Переконані – зберегти її потрібно , тож вже підраховують чи зможуть її утримувати. Фахівці порадили пришвидшити процес утворення громади, а вже потім вирішувати долю лікарні.  Виконавчий директор Рівненського  РВ  АМУ Тетяна Грещук  наголосила – соціальні питання найважливіші, і такі сфери,  як охорона здоров’я та освіта – держава бере на себе, тобто громада отримуватиме субвенції на ці дві галузі обов’язково.

Фахівці порадили людям не затягувати процес  об’єднання, і переконати усіх шістьох  сільських голів про важливість створення однієї потужної громади.

 Дер2 Дер3 Дер6

Повідомляє проект ПУЛЬС Асоціації міст України

Актуально

56 МАНівців представлятимуть Рівненщину на всеукраїнському конкурсі

Завершився другий етап Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук. Серед учасників – старшокласники з усіх районів …

Залишити коментар