Головна » На експорт » Новини Культури » Макс Кідрук вдруге для рівнян презентує свій технотрилер

Макс Кідрук вдруге для рівнян презентує свій технотрилер

%d0%ba%d1%96%d0%b4%d1%80%d1%83%d0%ba15 листопада о 13.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться презентація  нової книги відомого письменника Максима Кідрука «Зазирни у мої сни».

Це вже третій роман автора, написаний в жанрі драматичного технотрилеру і презентований на Форумі видавців у Львові. Ідея книги з’явилась у Максима після прочитання ним статті американського вченого Д. Галланта, що першим зумів розкодувати нервові імпульси в корі головного мозку та відтворити те, що бачать люди.

Новий трилер «Зазирни у мої сни» − це поєднання моторошної містики та динамічного техно. В основі сюжету історія 5-річного хлопчика з Рівного Тео, у якого під час операції на 36 секунд зупинилося серце. І хоча лікарям вдалося витягнути хлопчика зі стану клінічної смерті, з ним відбувається щось надприродне і якась таємнича сутність почала тероризувати малого у снах. Зрештою батько змушений вивезти сина до Америки, де найновіші досягнення нейротехнологій дозволяють зазирнути у його сни. Чим закінчиться боротьба батька за свого сина? Хто переможе: Тео чи містичний «хтось» у його голові? Про це та багато іншого можна дізнатися відвідавши презентацію книги, після завершення якої всі бажаючі можуть отримати автограф автора та задати питання.

Актуально

Краще пізно ніж ніколи, або як комунальники вирішують проблему з снігом (Відео)

Залишити коментар