Головна » На експорт » Новини Рівного » 25-років Незалежності: в МЕГУ згадали історію України

25-років Незалежності: в МЕГУ згадали історію України

img_8887Всеукраїнська науково-практична  конференція «Історія української держави» присвячена 25-річчю Незалежності України відбулася у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені Степана Дем’янчука.

За традицією подібних заходів, все розпочалося з виконання гімну України. На конференції обговорювали важливі та актуальні теми сьогодення , які стосуються кожного українця. Присутнім продемонстрували архівне відео про події проголошення Незалежності України в 1991 році. В цьому міні-фільмі було порівняно як патріоти 25 років тому боролися за нашу Незалежність із подіями на «Майдані» в 2013 році. Згадувалися також політичні в’язні Незалежної України.

Також були представлені секції для обговорення на конференції:  Історичні аспекти становлення української державності; Етнічні межі української нації та географія розселення українців у світі. Роль вітчизняної педагогіки у національно- патріотичному вихованні молоді; Українська журналістика у роки незалежності України: стан та перспективи розвитку;  Правові аспекти захисту незалежності України в умовах зовнішньої агресії;  Здобутки українських спортсменів на міжнародних змаганнях; Провідні досягнення українських кібернетиків за роки незалежності України.

 

Актуально

15319189_1313171225399932_5742453979177693797_n

У рівненській гімназії Майдан. Такий, яким його побачив польський журналіст

Події української революції Гідності  очима польського журналіста Якуба Шимчака представили рівнянам освітяни на виставці у …

Loading...

Залишити коментар

'