Головна » Новини » Благодійність » Рівненські зоозахисники закликають рівнян бути добрішими та опікуватися бездомними тваринами (ФОТО)

Рівненські зоозахисники закликають рівнян бути добрішими та опікуватися бездомними тваринами (ФОТО)

Взяти тваринку з притулку чи з вулиці та оіпкуватися нею. Такий спосіб примирити людей із дійсністю пропонують рівненські волонтери та зоозахисники. У соціальних мережах існує багато груп, в яких люди розказують та показують історії безпритульних собак та котів, яким край потрібна допомога. Волонтери впевнені, тваринка, яка відчула любов, ніколи не нашкодить і буде відданою до кінця.

То ж якщо вас турбує велика кількість безпритульних тварин у нашому місті, і ви хочете вирішити це питання мирним шляхом – приєднуйтеся до волонтерів та активних рівнян та зробіть свій посильний вклад  – або візьмістьдо себе чотирилапого друга або фінансово чи матеріально допоможіть тим людям, хто опікується тваринами.

Ось декілька історій:

Я Стаф Ден,мені 1 рік і 8 місяців, шукаю домівку! В мене нема лапки, від мене відмовився мій господар, бо я не модний! А я дуже ввічливий, знаю всі команди, не рву подушки і не гризу тапочки! Мені потрібна любов та піклування. Прийми мене у свій дім, а я віддячу теплотою!
0960102869

_____________________________________________

Лишилося одне з трьох цуценят. Ласкаве і грайливе цуценя потребує домівку. Дуже холодно і воно одне, тому прохання терміново поширити. Дод.інф. 0680259700

____________________________________________________

Малеча метис вівчарки, буде середнього розміру, до 3 місяців, ходить на повідку, помита, проглистована, вакцини безкоштовно! Підходить для проживання в приватному секторі!
Давайте знайдемо для маленької дім!!!

____________________________________________

Підросше напів породисте цуценя хлопчик шукає люблячу родину!!!
Мале дуже настраждалося,було кості і шкура і дуже зашуганий.Зараз він чистенький,оброблений,веселий.Його вік десь до чотирьох місяців,виросте меньше середнього,дуже гарненький.Віддається в квартиру,або будинок не на цеп,телефонуйте 0979813266

____________________________________

Шукаємо любячого хазяїна, дуже гарній киці. Вона знаходиться поки в мене. Вона вагітна, і скоро мають появитись кошенята. В мене не має змоги її довго тримати в себе, але поки морози то шкода щоб кошенята не народились і померзли.
Киця вихована, з першого разу пішла на туалет. Вже шукає затишного куточка для родів. Може комусь ця радість приглянеться.


Актуально

Рівняни мають встигнути до 1 травня подати заяву для застосування пільги по земельному податку

У Рівному місцева скарбниця за три місяці 2018 року отримала 19,2 млн.грн. плати за землю. …

Залишити коментар