Головна » Випуск новин » Сімейне свято “День розчулення” (ВІДЕО)

Сімейне свято “День розчулення” (ВІДЕО)

Тільки разом батьки і діти спільним успіхам можуть радіти. Під таким гаслом Рівненський палац дітей та молоді цього року влаштував вже традиційне сімейне свято милування «День розчулення».

У Палаці цього дня для дітей працювали 4 ігрові зони, де вони не тільки розважались, але й навчались. Гості сімейного дійства вдосталь натанцювалися на дискотеці з аніматорами та старшими вихованцями ПДМ-му.

На сцені свої перші кроки зробили наймолодші вихованці ПДМ-му. Їх підгримували бурхливими оплесками понад чотирьохсот глядачів у залі. А на сцені разом із найомолодшими вихованцями палацу глядачів потішили своїми виступами і гості свята вихованці центру «Пагінець».

Сімейне дійство відвідали близько тисячі осіб. А виручені кошти від заходу планують передати вихованцю Палацу з Центру розвитку дити “Бебі академія” для проведення дороговартісної операції із встановлення слухового апарату.


Актуально

Витяг рибалку – отримав нагороду (ФОТО)

Нагорода знайшла героя. Співробітники служби порятунку Рівненщини нагородили патрульного поліцейського Володимира Павлюка, який мужньо врятував …

Залишити коментар