Головна » Новини » Кримінал » Військова прокуратура попереджає: учасників АТО за вчинення злочинів позбавляють статусу

Військова прокуратура попереджає: учасників АТО за вчинення злочинів позбавляють статусу

Військовою прокуратурою Рівненського гарнізону Західного регіону України доводиться для відома, що на підставі ст. 2 Закону України «Про амністію у 2016 році», який 6 вересня 2017 року опубліковано в офіційному виданні газеті «Голос України», військовослужбовці, які судом визнані винними у вчиненні злочину, що не є особливо тяжким злочином проти життя та здоров’я особи та не є діянням, передбаченим ч.ч. 2,3,4 ст. 408, ст. 410, ч.ч. 2,3,4 ст. 411 КК України являються учасниками АТО, мають посвідчення учасника бойових дій встановленого зразку підлягають звільненню від відбування покарання у виді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі за згодою засудженого.

Згідно ст. 10 Закону України «Про амністію у 2016 році», питання про застосування амністії суд вирішує за ініціативою особи, яка здійснює нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, органу або установи виконання покарань, а також за ініціативою обвинуваченого (підсудного) чи засудженого, їхніх захисників чи законних представників.


Актуально

Над довгобудом онкодиспансеру Рівного працюють проектанти

Над проектуванням незавершеного корпусу обласного онкодиспансеру нині активно працюють фахівці Рівненської філії ДП «Діпромісто». Де …

Залишити коментар