Головна » Новини » Економіка » Не бачать спільного майбутнього мешканці Балаховичів на Володимиреччині (ФОТО)

Не бачать спільного майбутнього мешканці Балаховичів на Володимиреччині (ФОТО)

У Володимирецькому районі частина сіл на роздоріжжі – щодо питання децентралізації

У селі Балаховичі Володимирецького району об’єднуватися у громаду люди не поспішають. Фахівцям з питань децентралізації, люди розповіли – що досі не визначилися з ким хочуть планувати спільне майбутнє. Кажуть, душа лежить до Рафалівської селищної ради, та й мають багато спільного. Однак, за перспективним планом, до громади має увійти 5 сільських рад, та у такому форматі – не всі сусіди бажають утворювати ОТГ.


Консультанти Проекту #Пульс Рівненського РВ Асоціації міст України, в рамках роботи інформаційного пункту децентралізації – розповіли активу села про основні цілі реформи. Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер розповіла про повноваження на місцях, які отримує громада в умовах реформи. Розповіла, як утримувати ФАПи та амбулаторії, музичні школи та дошкільні заклади. Експерти переконані – успіху здобувають активні громади, які не бояться ризикувати. Тому розповіли про успішні громади Рівненщини, які першими стали на шлях реформ.


Консультант з правових питань Василь Курилас – нагадав процедуру об’єднання громади, та запропонував людям ще раз обговорити усі можливі варіанти, лише потім приймати рішення з ким утворити громаду.


Повідомляє проект ПУЛЬС USAID Рівненського РВ Асоціації міст України


Актуально

На Рівненщині знайшли міну

Пoблизу селa Ситнo Рaдивилівського рaйону, що на Рівненщині, неподaлік зaлізничної колії Львівcької зaлізниці, міcцеві житeлі …

Залишити коментар